Je leven: een kunstwerk!
OverzichtWe houden van kunst en kunnen onder de indruk zijn van de creativiteit en het geduld waarmee kunstenaars hun werk creëren. Waarom zouden wij van ons leven geen kunstwerk maken?
Dat klinkt toch veel beter dan dat we plichtmatig onze levensrol vervullen zonder dat we ons ooit afvragen wat de essentie van ons leven is en welke verborgen talenten ons leven op een hoger niveau zouden kunnen brengen.
Van ‘Je leven: een kunstwerk!’ maken is een proces, een beweging, een dans zo je wilt en zeker geen statisch gebeuren. En vooral een voortdurend in beweging zijn. In elke fase van je leven word je uitgenodigd een nieuwe manier te vinden om van je leven een kunstwerk te maken.
Het kunstenaar zijn van je eigen leven is geen eenzaam gebeuren, maar een samenspel. Je wordt door anderen geïnspireerd en je neemt ook weer anderen mee. Van ‘Je leven: een kunstwerk!’ maken is niet voor jezelf of je eigen geluk, maar staat ten dienste van anderen.
Ondanks alle lijden en tegenslag mag het ook een vrolijk gebeuren zijn. Ik hoop dat dit boek daaraan een bijdrage mag leveren. ‘Je leven: een kunstwerk!’ is een oproep om de volheid van je leven te ontdekken en daarmee God en je -medemens van dienst te zijn.
- Titel: Je leven: een kunstwerk!
- Auteur: Gerrit Houtman
- Datum: 31-05-2026
- ISBN: 978 9074901 260
- Formaat: 14,8 x 21 cm
- Aant. pag.: 212
- Product: Paperback
- Winkelverkoopprijs: € 22,50
- Verkrijgbaar via "Het Goede Boek" en "Bethesda vzw"